Logo
Po - Pá: 8:00-16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Reklamační řád

Reklamační řád

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození vzniklého při přepravě. Pokud je obal poškozen, pak je kupující povinen dále na místě zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do 5 pracovních dnů od převzetí zboží.

V případě poškození obalu ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky. Usnadní to další vyřizování reklamace.

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách.

Kupující musí oznámit všechny zjištěné vady písemně, a to e-mailem na info@vesele-latky.cz nebo korespondenčně na adresu Jaroslaw Mierzwicki, Malé Karlovice 762, 756 06 Velké Karlovice.

Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, e-mail (je-li k dispozici), číslo objednávky, podrobný popis závady a návrh na řešení vzniklé situace:

- odstranění vady dodáním nové věci bez vady nebo dodáním chybějící věci

- bezplatné odstranění vady opravou

- přiměřenou slevu z kupní ceny

- vrácení kupní ceny na základě odstoupení od smlouvy

 

V případě, že kupující požaduje odstranění vady dodáním nové věci bez vady anebo bezplatné odstranění vady opravou, je reklamované boží třeba neprodleně po oznámení reklamace zaslat na adresu Jaroslaw Mierzwicki, Malé Karlovice 762, 756 06 Velké Karlovice.

Prodávající informuje kupujícího do 3 pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách a následném postupu řešení reklamace.

Upozornění

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkcí a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.

 

Informace pro zákazníky

Cena dopravy od 39 KČ

Při objednávce nad 1690 Kč ZDARMA

Kontakt
Zákaznická podpora Veselé látky
Zákaznická podpora Veselé látky
Po - Pá: 8:00-16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz